بازدید دکتر محمد رضوانی فر مدیرعامل شستا از شرکت ذوب آهن اصفهان

اخبار

بازدید دکتر محمد رضوانی فر مدیرعامل شستا از شرکت ذوب آهن اصفهان

بازدید دکتر محمد رضوانی فر از شرکت ذوب آهن اصفهان

بازدید دکتر محمد رضوانی فر مدیرعامل شستا از شرکت ذوب آهن اصفهان

صورت های مالی ذوب آهن از شفافیت لازم برخوردار است

دکتر محمد رضوانی‌ فر مدیرعامل شستا با حضور در شرکت ذوب آهن اصفهان به همراه حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی نماینده محترم مجلس با منصور یزدی زاده و معاونین این شرکت دیدار و گفتگو کرد.

رضوانی‌فر در این دیدار شفافیت مالی و به روز بودن صورت‌های مالی را یکی از عوامل اصلی موفقیت شرکت ها دانست و افزود:

صورت های مالی ذوب آهن از شفافیت لازم برخوردار است و این یک نقطه قوت برای این مجتمع عظیم صنعتی است.

وی افزود: مدیریت عالی ذوب آهن اصفهان با اجرای طرح های توسعه ای اقدامات مهمی را در جهت پیشرفت برداشته و توانسته این شرکت را به سودآوری برساند که این مهم شایسته تقدیر است.

رضوانی فر با اشاره به اینکه در تمام فعالیت ها شرکت اعم از فعالیت های خود ذوب آهن اصفهان و همچنین پیمانکاران و شرکت هایی که در آن مشغول به ارائه خدمات هستند باید مطابق با قوانین کار به نیروهای خود پرداخت داشته باشند و نباید حقی از کارکنان این شرکت ها تضییع شود گفت:

مسائل آموزشی و ایمنی تمام کارکنان باید در بالاترین سطح رعایت شود.

حجت الاسلام لارگانی در این دیدار بر لزوم هر چه بیشتر تعاملات ذوب آهن و شهرستان فلاورجان تاکید کرد و گفت:

ذوب آهن از بزرگترین تولید کنندگان فولاد در ایران است که در بدو تاسیس به آن ذوب آهن ملی می گفتند و به صنعت فولاد خدمات شایسته ای کرده است.

وی با اشاره به خدمات ذوب آهن اصفهان به منطقه و تاثیرات مثبت آن در ابعاد اقتصادی، اجتماعی و توسعه زیرساخت ها ، گفت:

تعامل و همکاری این مجتمع عظیم صنعتی با منطقه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و چشم انداز خوبی در این زمینه وجود دارد.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان نیزضمن ارائه گزارشی از عملکرد این شرکت گفت:

موفقیت در صادرات و تداوم این مهم یکی از راهکارهای خارج شدن از زیان انباشته بود که توانست شرکت را به سود آوری برساند، توزیع سود و کاهش بندهای مغایرت در صورت های مالی از دیگر دستاوردهای این مجتمع عظیم صنعتی در چند سال اخیر است.

یزدی زاده، با اشاره به تولید محصول استراتژیک ریل و توسعه خطوط ریلی کشور در سال گذشته با استفاده از تولیدات ذوب آهن اصفهان، گفت:

در صورت تامین پایدار مواد اولیه این مجتمع عظیم صنعتی می تواند با تمرکز بر تولید، نقش خود را در اقتصاد و صنعت کشور به خوبی ایفا نماید.

همچنین احمد اکبری معاون سرمایه های انسانی و توسعه مدیریت ذوب آهن طی سخنانی، دوره جدید استخدام در این شرکت را یکی از منظم ترین و شفاف ترین دورهای جذب نیروی انسانی دانست و گفت:

بر اساس دستور العمل این شرکت، شهرهای پیرامون و سپس استان در اولویت جذب نیروی انسانی در ذوب آهن اصفهان هستند و این موازین به طور کلی رعایت گردید.

وی خاطر نشان ساخت: در دوره جدید استخدام تمامی مراحل توسط دانشگاه و تحت نظارت ذوب آهن و واحدهای نظارتی برگزار شد تا کسانی که واقعاً استحقاق دارند در این شرکت جذب و مشغول به کار کردند.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *