ورزشگاه کارگری شهید معتمدی بازسازی شد

اخبار برگزیده دستاورد‌ها گزارشات

ورزشگاه کارگری شهید معتمدی بازسازی شد

ورزشگاه کارگری شهید معتمدی بازسازی شد

ورزشگاه کارگری شهید معتمدی بازسازی شد

مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی به عنوان بزرگترين و فعال ترين مجموعه ورزشي تفريحي در جنوب تهران سالها بود که نیازمند بازسازی های اساسی مانده بود. با توجه به اهتمام شستا به مناطق کارگرنشین از دو سال گذشته اصلاحات تعمیرات آن آغاز شده بود.

مهمانسرا و بخش‌های بازسازی شده مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد رضوانی‌فر مدیرعامل شستا و معاونین و مدیران وزارت کار افتتاح شد.

به گزارش شستا رسانه، شریعتمداری با قدردانی از کسانی که در بازسازی این مجموعه نقش داشته اند تصریح کرد: ایجاد زمین چمن برای فوتبال، تهیه امکانات ورزشی، سالن های رزمی، کشتی، بازسازی تاسیسات قدیمی از جمله کارهایی بود که در این ورزشگاه انجام شد تا بتواند درخدمت مردم این منطقه به ویژه کارگران که صاحب آن هستند، باشد.
وزیر رفاه با بیان اینکه اقدامات به عمل آمده عمر این مجموعه را افزایش می‌دهد تا کارگران و ساکنان مناطق جنوب تهران و کم برخوردار از آن بهره‌مند شوند افزود: ورزش باعث ایجاد شور و نشاط در جامعه است و خوشبختانه کارگران با بیش از ۲۵۰ مجموعه و فضای ورزشی اختصاصی در سراسر کشور از امکانات خوبی برخوردارند.
شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در حاشیه این مراسم و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و حمایت از ورزش و تفریحات سالم، یک دستگاه اتوبوس به فدراسیون ورزشی نابینایان و کم‌بینایان اهدا کرد.
گفتنی است : مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی در سال ۱۳۴۸ احداث شده و بازسازی جامع آن از دوسال قبل آغاز شد که روز دوشنبه ۳۱ خردادماه با حضور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی مورد بهره برداری قرار گرفت.
بازسازی و نوسازی خوابگاه مجهز ، سالن کشتی ، سالن شماره یک و دو ، زمین چمن فوتبال ، موتورخانه ، استخر ، نوسازی کامل سالن رزمی از جمله بخش هایی است که نوسازی کامل شده است.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *