بازدید از شرکت حریر خوزستان 

اخبار

بازدید از شرکت حریر خوزستان 

photo_۲۰۲۰-۱۲-۳۱_۰۷-۳۶-۵۰

بازدید از شرکت حریر خوزستان 

بازدید محمد رضوانی‌فر مدیرعامل شستا و محمدکعب عمیر نماینده مردم شریف شهرستان شوش در مجلس شورای اسلامی از شرکت حریر خوزستان
پس از اقدام جهادی شرکت حریر و جهش تولید و پوشش زیان انباشته ۸ میلیاردی و سود بیش از ۸ میلیارد در ۹ماه سال۹۹ کارکنان و مجموعه مدیریتی شرکت، به‌سوی  تولید بیشتر  گام برداشتند.
برای اولین بار در تاریخ شرکت حریر خوزستان و منطقه محروم هفت تپه مدیر عامل شستا همراه نماینده مردم شریف شوش بازدید میدانی از مجموعه داشتند.
کعب عمیر در این دیدار خواستار سرمایه گذاری بیشتر در شهرستان شوش شده و خواستار توجه ویژه مسئولین به استمرار تولید در منطقه محروم شوش و توجه به سرمایه گذاری در این شهرستان شد.
در این بازدید میدانی، موسوی مدیرعامل شرکت حریر خوزستان از فرایند و مراحل تولیدکاغذ تیشو گزارشی ارائه داد. در این بازدید، کعب عمیر نماینده شهرستان شوش به‌جهت سرمایه‌گذاری و اشتغال‌زایی جوانان  در شهرستان شوش از اقدامات مدیرعامل شستا تقدیر کرد و آن را به فال نیک گرفت.
در این دیدار کلیات افزایش ظرفیت حریر خوزستان از ۱۰ هزارتن به ۶۰ هزارتن از طریق راه اندازی خط جدید به موافقت مدیرعامل شستا رسید. همچنین با توجه به اهمیت تامین مواد اولیه در این شرکت رضوانی فر دستور بررسی و امکان سنجی و تدوین طرح توجیهی فنی و اقتصادی برای تولید خمیر از باگاس را صادر نمودند.
همچنین مقرر شد طرح طبقه مشاغل و طرح توجیهی فنی و اقتصادی تکمیل زنجیره ارزش و تولید در این شرکت تدوین شود.
محمد رضوانی فر در پایان این دیدار عنوان کرد: سرمایه گذاری در مناطق محروم یکی از اهداف شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی است و شستا مصمم به بهبود وضعیت بیکاری و رونق اقتصادی در شهرستان شوش است.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *