سعید اسلامی بیدگلی: رضوانی‌فر، شستا را به جایگاه مناسبی رسانده است

اخبار برگزیده

سعید اسلامی بیدگلی: رضوانی‌فر، شستا را به جایگاه مناسبی رسانده است

رضوانی‌فر، شستا را به جایگاه مناسبی رسانده است

سعید اسلامی بیدگلی: رضوانی‌فر، شستا را به جایگاه مناسبی رسانده است

سعید اسلامی بیدگلی: محمد رضوانی‌فر، شستا را به جایگاه مناسبی رسانده است

سامانه های شستا پایداری عملکردی شرکتها را تضمین می کند.

سعید اسلامی بیدگلی، گفت: به نظر من اقدامات مهمی در شستا صورت گرفته است.

معتقدم باید اقدامات و تحولات صورت گرفته در بازار سرمایه به اطلاع فعالان بازار سرمایه برسد. به ویژه در بخش سامانه های مدیریتی، اقداماتی که دکتر رضوانی فر انجام داده کاری فراتر از اقدامات مقطعی و موقتی است.

این کارشناس بازار سرمایه تاکید کرد: این سامانه ها می تواند پایداری عملکردی شرکت ها را تضمین و انتقال دانش مدیریتی از یک دوره به دوره های دیگر را تسهیل می کند که درغنای تجارب مدیریتی کشور بسیار با اهمیت است.
وی ادامه داد: در گزارش عملکردی که از مجموعه 166 شرکت مدیریتی شستا آچه که توجه‌ام را جلب کرد این بود که بسیاری از شرکت ها و تقریبا در همه هلدینگ‌ها رکوردهای فروش و درآمد و سودآوری زده شد که این امر موفقیت شایان توجهی محسوب می شود.

اسلامی بیدگلی در خصوص تاثیر این اقدامات بر بازار سرمایه گفت: بسیاری از شرکت های بورسی شستا از مهم ترین شرکت های بازار سرمایه هستند. طبیعتا موضوع عملکرد شرکت ها ، موضوعی مهم برای فعالان و تحلیلگران بازار سرمایه است. بهبود عملکرد شرکت های و هلدینگ های شستا خبری خوب برای مجموعه بازار سرمایه و بورس است .

وی با اشاره به عملکرد دکتر محمد رضوانی فر تاکید کرد: من باور دارم که ایشان از ابتدای دوره مدیریت خود تا کنون مدیر بسیار موفقی بوده اند. شستا مجموعه ای است که پیش از این دست خوش تحولات مدیریتی بسیاری شده بود.

اسلامی بیدگلی اظهار داشت: حضور آقای محمد رضوانی‌فر در این دوره، توانست شستا را به جایگاه مناسبی برساند. از نگاه ما فعالان بازار سرمایه، در دوره مدیریتی اخیر اتفاقات خوبی در شستا رخ داد. عرضه بخش بزرگی از شرکت های شستا در سال های 98 و 99 صورت گرفت.

وی خطاب به محمد رضوانی فر تاکید کرد: در دوره مدیریت شما شستا از یک سازمان سیاسی به یک مجموعه تخصصی تبدیل شد. در بخش سامانه ها عملکرد شستا بسیار مفید و کاربردی بود. امیدوارم در سال‌های آینده این سامانه ها به روز باقی بماند.

اسلامی ادامه داد: در طول دوران فعالیتم دیده ام بسیاری از مدیران با صورت های مالی آشنا نیستند و علاقه ای به فهم صورتهای مالی هم ندارند. اما آقای رضوانی فر از جمله مدیرانی است که به اکثر صورت‌های مالی هلدینگ‌ها و شرکت‌های شستا مسلط است. یکی از مهم ترین سامانه های شستا سامانه املاک است. به نظر من باید این سامانه املاک در سازمان ها، شرکت های بزرگ و هلدینگ های کشور مورد استفاده قرار بگیرد.​

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *