دکتر محمد رضوانی فر: شستا بزرگ‌ترین افزایش سرمایه تاریخ بورس را رقم خواهد زد

اخبار برگزیده محمد رضوانی فر

دکتر محمد رضوانی فر: شستا بزرگ‌ترین افزایش سرمایه تاریخ بورس را رقم خواهد زد

مصاحبه دکتر محمد رضوانی فر با باشگاه خبرنگاران جوان

دکتر محمد رضوانی فر: شستا بزرگ‌ترین افزایش سرمایه تاریخ بورس را رقم خواهد زد

دکتر محمد رضوانی فر مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص افزایش سرمایه شرکت تامین اجتماعی با نماد شستا اظهار کرد: افزایش سرمایه‌ای از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار داریم و امروز گزارش کارشناس رسمی به کمک همکاران کانون کارشناسان و وکلای دادگستری تهیه شده است.

او بیان کرد: برآورد افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی در شستا ۱۲۰۰ درصد است. همچنین از گزارش رسمی نیز رونمایی شده و به جایی رسیده‌ایم که فقط تایید سازمان بورس باقی مانده است.

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی گفت: افزایش سرمایه ۱۲۰۰ درصدی جزو بزرگ‌ترین افزایش سرمایه‌ای است که می‌تواند در تاریخ بورس ایران اتفاق بیفتد و شاید سرمایه ثبت شده شستا بعد از این افزایش سرمایه به عددی حدود ۱۷۰ – ۱۸۰ هزار میلیارد تومان برسد.

او در پایان بیان کرد: سال گذشته نیز شرکت شستا،  با افزایش سرمایه‌ای در خرداد ماه از سرمایه ۳ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومانی به ۸ هزار میلیارد تومان رسید و در پایان سال ۹۹ هم از محل سود انباشته  افزایش سرمایه از ۸ هزار میلیارد تومان به ۱۴ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان در دستور کار قرار گرفت.

گفتنی است، امروز شستا با افزایش ۵ درصدی در قیمت سهام و با تشکیل صف خرید به کار خود پایان داد. جزئیات بیشتر این معاملات را در زیر مشاهده کنید؛

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *