شستا در نوروز چه کرد؟

اخبار

شستا در نوروز چه کرد؟

photo_2021-05-15_02-57-50

شستا در نوروز چه کرد؟

در این ایام شرکت‌های تولید و توزیع دارو زیرمجموعه شستا مراکز استانی را تحت پوشش قرار دادند؛ به‌طوری‌که از دوم فروردین همه ارکان و مراکز توزیع دارو در شرکت توزیع داروپخش فعال بوده و اقدام به تامین اقلام مورد نیاز و توزیع دارو در سراسر کشور کرده‌اند.
همچنین شرکت داروسازی زهراوی براساس سیاست‌های ابلاغی شستا و هلدینگ دارویی تامین و در راستای ایفای مسوولیت اجتماعی، از روز دوم فروردین عملیات آماده‌سازی خط هازارد را برای تولید و بسته‌بندی داروی حیاتی سل‌سپت آغاز کرد و با این میزان توزیع، نگرانی‌ درخصوص کمبود این دارو وجود ندارد و تا پایان فروردین ماه در دسترس بیماران خواهد بود.
محمد رضوانی‌فر، مدیرعامل شستا با تشریح اقدامات انجام شده برای مقابله با ویروس کرونا از تولید ۴۰۰ هزار لیتر محلول و ژل ضد عفونی‌کننده دست (بر پایه الکل)، ۲ میلیون و ۸۵۰ هزار لیتر محلول ضد عفونی‌کننده سطوح (بر پایه آب اکسیژنه یا آب ژاول)، ۵/ ۵ میلیون عدد قرص کلروکین فسفات و ۶ تن ماده موثره هیدروکسی کلروکین از سوی شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین خبر داد.
به گفته وی مجموعا یک میلیون و ۱۹۴ هزار و ۷۶۵ لیتر انواع محلول ضدعفونی دست و سطوح و یک میلیون و ۵۷۸ هزار و ۹۷۵ عدد ماسک سه لایه توسط شرکت‌های توزیع اکسیر، داروپخش و هجرت توزیع شد.
این اقدامات، فعالیت اصلی شرکت‌دارویی تامین از شرکت‌های تابعه شستا است و با توجه به پراکندگی جغرافیایی شرکت‌های این بنگاه اقتصادی آنها نیز در حوزه مسوولیت اجتماعی در استان‌های خود برای ‌مبارزه با ویروس کرونا اقدامات جدی انجام داده‌اند.
این در حالی است که شرکت‌ سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در سال ۹۸ با بهره‌گیری از فرصت‌های اقتصادی توانست سود قابل توجهی به دست آورد و حدود ۱۱ هزار میلیارد تومان از آن را به سازمان تامین اجتماعی به‌صورت نقدی پرداخت کرد.
براین اساس برای اولین بار شستا زودتر از موعد قانونی تمامی سود سهامش را به سازمان تامین اجتماعی پرداخت کرد.
در حال حاضر شستا در موقعیتی قرار گرفته است که اوراق سر رسید شده شستا به‌روز است و تسهیلات بانکی‌ این شرکت صفر شده تا هیچ‌گونه معوق بانکی نداشته باشد.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *