نشست مشترک مدیران شستا و دیوان محاسبات برگزار شد

اخبار

نشست مشترک مدیران شستا و دیوان محاسبات برگزار شد

3474001

نشست مشترک مدیران شستا و دیوان محاسبات برگزار شد

نشست مشترک مدیران شستا با حضور محمد رضوانی‌فر مدیرعامل شستا با حسابرس کل و سرپرست‌های هیات‌های حسابرسی هیات یازدهم دیوان محاسبات برگزار شد.
در این نشست تخصصی سه ساعته، گزارش کاملی از عملکرد مالی و دستاوردهای کلیدی شرکت اصلی و هلدینگ‌های شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی ارائه شد.
گزیده اطلاعات مالی شرکت اصلی و هلدینگ‌ها، روند بهبود بهای تمام شده و افزایش چشمگیر سود ناخالص تلفیقی و سود عملیاتی و کاهش هزینه‎‌های مالی تلفیقی شستا و هلدینگ‌ها بیان شد.
در این ارئه گزارش، سیاست‌ها و برنامه‌های شستا در بخش‌های فروش، صادرات، بهای تمام شده و هزینه‌های عملیاتی، مالی و توسعه سرمایه انسانی تشریح شد. ضمنا سامانه‌های مدیریتی به تفکیک و به طور مبسوط مورد بررسی قرار گرفت و کارکرد آن‌ها تبیین شد.
بر اساس این گزارش، محمد رضوانی‌فر مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی، با بیان اینکه گزارش مدیریتی ارائه شده نتیجه زحمات بیش از ۵۰ هزار کارگر، کارمند و مدیران هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه است و اظهار امیدواری کرد روند شتابان ارتقای عملکرد شستا ادامه یابد.
در پایان این نشست، محمدعلی اعوانی، حسابرس کل هیات یازدهم حسابرسی امور عمومی و اجتماعی دیوان محاسبات ضمن تشکر از گزارش ارائه شده، گفت:
گزارش بسیار جامع و کاملی بود و انشالله در حین رسیدگی‌ها و در راستای تعاملات و هم‌افزایی همکاری‌های لازم صورت خواهد گرفت.
گفتنی است برخی از سرپرست‌های هیات‌های حسابرسی هیات یازدهم موضوعات و سوالات موردنظرشان را مطرح کردند و پاسخ‌های لازم ارائه شد.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *